Pár riadkov o nás

Nova-skrina.sk pôsobí na internetovom trhu už od roku 2019. Zaoberáme sa vyhľadávaním šatníkových skríň a vďaka tomuto spájame množstvo zákazníkov s mnohými poprednými eshopmi na Slovensku. Rozhodli sme sa do našej ponuky pridávať len tie najkvalitnejšie produkty.

Na začiatku to bola ťažká cesta, aby sme vytvorili pre Vás čo najjednoduchší spôsob vyhľadavania produktu a aby ste boli u nás maximálne spokojní. Našim cieľom je, aby sme ušetrili Váš čas. Vieme, že pre zákazníka je oveľa lepšie nájsť všetko na jednom mieste ako prehľadávať desiatky internetových stránok.

Vytvorli sme pre Vás praktickú kategorizáciu produktov v ktorej si nájde každý z Vás čo hľadá. Záleží nám na tom, aby ste sa pri nákupe cítili komfortne. Vieme, že si musíte produkty pozrieť detailne a mať čas aj na rozhodovanie. Také pohodlie Vám práve ponúkame, stačí Vám gauč, počítač alebo mobil a v pokoji si vyberáte. Následne jedným klikom budete presmerovaní do vybraného eshopu.

V ponuke máme široké množstvo skríň. Nájdete u nás rôzne farebné kombinácie, rôzne veľkosti a prevedenia. Potrebujete skriňu, ktorá hravo usporiada Vaše veci ? Tak u nás ste správne. Na výber máte klasické otočné alebo posuvné dvere. Či budete hľadať dvojdverovú skriňu alebo rohovú skriňu, vždy u nás nájdete tu pravú pre Vás.

Snažíme sa, aby ste mali z nakupovania príjemný zážitok a chceme ušetriť aj Vaše peniaze, pretože dávame dôraz nie len na kvalitu, ale aj na cenu produktov. Vieme, že povinnosťou spoločnosti je, aby naplnila požiadavky najvyššej kvality a komfortu. Na svet sa pozeráme očami aj toho najnáročnejšieho zákazníka, pretože pre nás nie je zákazník len zákazníkom, ale je to človek ako my.

Na trhu sú firmy, ktoré ponúkajú tovar bez toho, aby ho dobre poznali. My sme sa rozhodli ísť cestou, aby sme rozumeli tomu čo máme v ponuke.

Naša vízia ? Chceme sa neustále zlepšovať práve kvôli Vám. Snažíme sa naďalej budovať značku a staviať na základných hodnotách. Chceme mať pre Vás pripravený vždy široký výber tovaru, kvalitné produkty a najvýhodnejšie ceny.

keyboard_arrow_up